HURDA DEMİR ALIMI

Silifke’de hurdacılık hizmeti denildiği zaman akla gelen ilk firma ARI METAL GERİ DÖNÜŞÜM HURDA olmaktadır. Sizleri ve çevreyi düşünerek tüm hurda malzemelerini itinayla alıyoruz. Alınan tüm ürünler geri dönüşüme hizmet vermektedir. Hem evsel atıklarınız, hem fabrika hem de inşaat demiri hurda alımı konusunda etkin hizmet sunuyoruz. Özellikle inşaatların yapımında çok sayıda demir, bakır ve alüminyum , plastik tarzı malzemeler kullanılmaktadır. Nitekim bazen inşaat yıkımları yapılıp yeni halde restore işlemi yapılmaktadır. Bu tarz durumlarda ortaya çıkan tüm inşaat demirlerini adresinizden değerinde teslim alıyoruz. Alınan demirler ve benzer ürünlerin tümü geri dönüştürülerek hayata yeniden kazandırılmak üzere işleme tabii tutuluyor. Mersin’de bina yıkımı sonrası inşaat demirleri ARI METAL GERİ DÖNÜŞÜM HURDA tarafından alınmaktadır.

Mersin inşaat demiri hurda alımı, büyük inşaat yapılarının bitimi sonrasında ortaya çıkan inşaat demiri veya iskele demiri kullanılmayanlar ayrılarak biriktirilir. ARI METAL GERİ DÖNÜŞÜM HURDA olarak inşaat sonrasında ortaya çıkan inşaat demiri ve iskele demiri İstanbul genelinde bulunduğunuz yerden alınmaktadır. Ayrıca kentsel geri dönüşüm sonrasında binaların yıkımından sonrasında çıkan hurda demirleri alıyoruz.

 

İnşaat Demiri Adresten Hurda Alımı

Bahsi geçen tüm evsel veya fabrika atıklarınızı adresinizden alıyoruz. Oluşan bu ürünler hakkında bilgi vermek üzere bizi arayarak adresten alım talebinizi oluşturabilirsiniz. Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız ürün için gerekli incelemeyi yaptıktan sonra ücret değerini size aktaracaktır. Uzlaşma olduğu takdirde tüm atıklarınız değeri karşılığından teslim alınıp gerekli geri dönüşüm hizmeti için sevkiyat tamamlanacaktır. ARI METAL GERİ DÖNÜŞÜM HURDA en güvenli hurdacılık hizmetini vermekten gurur duyuyor.Mersin’in hangi ilçesinde olursanız olun bizlerle iletişim halinde olmanız gerekmektedir. Adresten hurda alımı için bizi arayabilirsiniz.