HAKKIMIZDA

ARI METAL GERİ DÖNÜŞÜM HURDA uzun yıllardan beridir Silifke ve civarında, hurda sektöründe hizmet vermektedir. Silifke ve Mersin’in tüm ilçelerinden hurda alım-satım işlemleri yapmaktadır. ARI METAL GERİ DÖNÜŞÜM HURDA’nın faaliyet alanı sadece hurda alım-satım işlemleri ile sınırlı değildir. ARI METAL GERİ DÖNÜŞÜM HURDA, bina yıkımı, moloz ve atık nakliyesinde de Mersin’in en önemli hurdacı firmalarından biri olmuştur.

 

ARI METAL GERİ DÖNÜŞÜM HURDA, Silifke hurdacıları arasında geri dönüşüme en büyük katkı sağlayan firmalardan biridir. Özellikle Silifke ve Mersin’in tüm ilçelerinde civarında her türlü  hurda alımı yapmaktadır. İnşaat sektörünün günden güne geliştiği Mersin’de inşaat artığı demir hurdası alımı ARILAR METAL HURDA’nın işidir. Hurda karşılığı bina yıkım işlemleri ise yine ARILAR METAL HURDA’nın faaliyetleri arasındadır.

 

VİZYONUMUZ

Çevreye ve insan sağlığına öncelik vererek gelişen teknoloji ve ar-ge çalışmalarımızla birlikte tabiata ve insanlığa katkı sağlamak, atık yönetimi konusunda çözüm ortağınız olmak, çevre ve atık teknolojileriyle sektörde güvenilir ,etkin ve konusunda uzman bir kuruluş olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Atıkların çevreye zarar vermeden geri dönüştürülebilmesi için gerekli araştırma ve yatırımları yapmak. Her türlü atığın ekonomik olarak geri kazanımını sağlamak. Toplumdaki çevre bilincini yükselterek geri dönüşümle ülke ekonomisine ve geleceğe katkı sunmaktır.